Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Historia

Aseka Sp. Z o.o S.K.  powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego jej pracowników.

Głównym zakresem działalności spółki, są kompleksowe usługi związane z oznakowaniem pionowym i poziomym, oraz systemami informacji miejskiej. Ponadto w swojej ofercie handlowej posiadamy pełną gamę towarów związanych z branżą drogową. Łączymy całość w szeroki wachlarz usług dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą techniczna pozwalającą na obsługę inwestycji drogowych na terenie całego kraju. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania technologiczne i doświadczenie w inżynierii drogowej planujemy, wdrażamy i utrzymujemy projekt od początku do końca inwestycji.

Rozwiążemy każdy problem związany z organizacją ruchu, współpracując z nami otrzymujecie Państwo kompleksową usługę dostosowaną do konkretnych potrzeb, aby spokojnie zrealizować każdy projekt.

Banery/Logo